Masterclasses Beeckestijn Business School en OnlyHuman
26 Augustus, 2011

Vanaf november 2011 organiseert OnlyHuman in samenwerking met Beeckestijn Business School een masterclass Social media bedoeld voor marcommers en communicatieadviseurs. En een masterclass Online marketing voor marketeers.  
Beide masterclasses bestaan uit 4 avondbijeenkomsten en starten respectievelijk op 1 en 3 november. 
Na afloop ben je volledig op de hoogte van de laatste ontwikkelingen op het gebied van online marketing en social media en ben je in staat om interactieve strategieën en concepten te ontwikkelen én te implementeren binnen jouw organisatie.
En dat is relevant, want uit onderzoek blijkt dat het merendeel van het markt- en klantcontact binnen nu en drie jaar voor meer dan 80% zal verlopen via online en interactieve media!
 
Vanaf maandag 29 augustus kun je je hiervoor inschrijven (klik hier voor het online inschrijfformulier).  
De kosten bedragen € 795,- exclusief btw en inclusief een broodje, drankje en studiemateriaal per masterclass. Wil je meer weten over de masterclasses? Klik hier of bel 070 302 20 20 en vraag naar Carly Teeuw.